O nas

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Każda inwestycja budowlana ma szanse powodzenia wówczas, kiedy jest realizowana przez doświadczonego, sprawdzonego i renomowanego dewelopera. Podmiot odpowiedzialny za realizację projektu Stary Browar apartamenty – Grupa Inbud Bielsko – wyróżnia się rzetelnością wykonania, rozsądną relacją standardu do ceny i terminowością wykonania prac.
Strona Grupy Inbud Bielsko

Grupa Inbud Bielsko działa w branży budowlanej od 1980 roku. Od 2004 roku z powodzeniem realizuje inwestycje deweloperskie w zakresie budownictwa mieszkaniowego.

Główna siedziba firmy mieści się w Bielsku-Białej. Grupa Inbud Bielsko przez lata zapracowała na zaufanie nawet najbardziej wymagających Klientów. Pozwoliło na to nie tylko wieloletnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowana kadra, ale również fakt, że odpowiedzialność za projekt, jak i wykonawstwo leży w gestii jednej firmy.

Apartamenty Stary Browar to wyjątkowy projekt w naszej ofercie. Są połączeniem wieloletniej tradycji, doświadczenia, designu i kultury miasta, w którym żyjemy.

W galerii na naszej stronie www.inbud.bielsko.pl znajdziecie Państwo wiele zdjęć, które dokumentują nasze poprzednie projekty z zakresu budownictwa mieszkaniowego.

Mieszkania deweloperskie Bielsko- Biała i Grupa Inbud Bielsko to połączenie, które od lat ma swoją niezachwianą pozycję na pierwotnym rynku nieruchomości. Mieszkania na Browarnej będą w tej materii jednym z flagowych projektów firmy.