Lokalizacja

Nowe apartamenty przy zbiegu ulic Cieszyńskiej i Browarnej.

Jednym z atutów Apartamentów Stary Browar jest ich lokalizacja. Zaprojektowano je w niewielkiej odległości od Starego Miasta, w unikatowym, zacisznym i widokowym miejscu centrum Bielska-Białej. To tu mieścił się kiedyś Stary Browar Miejski. Zachowano i uwzględniono w projekcie ten związek z historią, poprzez wkomponowanie pozostałej, zabytkowej części browaru w całość inwestycji.

Pobierz plan osiedla
nowe mieszkania bielsko

Mieszkania na sprzedaż w Bielsku- Białej to oferta kierowana zarówno do mieszkańców miasta, jak i całego regionu.

Apartamenty deweloperskie Stary Browar, jak sama nazwa wskazuje, powstają na terenie byłego browaru. Jest to w Bielsku miejsce, które na trwale wpisało się w historię tego miasta, jego tradycję i „ducha”. Tradycja ta sięga XVI wieku.nowe mieszkania bielsko-biała

Przedstawiając Państwu naszą ofertę, dajemy temu miejscu nowe życie. Jest to teren blisko Starówki. A ta zaś stanowi w Bielsku miejsce szczególne.

Stare Miasto - taka jest bowiem historyczna nazwa Starówki - powstało w XIII wieku. Jej ogólne zarysy pozostały w nienaruszonym stanie do dziś. I chociaż miejsce przechodziło rozmaite koleje losu, dziś świeci nowym blaskiem. To idealne miejsce na spacer i pełne życia, a jednocześnie na tyle spokojne, by stworzyć przyjazną i kameralną przystań dla siebie i rodziny. W pobliżu jest wszystko to, czego współczesny człowiek potrzebuje na co dzień; szereg placówek medycznych, laboratorium, przedszkola, szkoły i gabinet weterynaryjny. W okolicy znajdują się również liczne sklepy, restauracje, pływalnia, siłownia. Rejon ten ma nadto świetnie zorganizowany transport publiczny.

Mieszkania na sprzedaż w Bielsku- Białej mają zróżnicowane metraże oraz urozmaicone układy wnętrz. Apartamenty Browarna to opcja dla Klienta wymagającego, zarówno w kwestii jakości, wiarygodności dewelopera, jak i doskonałej lokalizacji. Dodajmy, że są to mieszkania na sprzedaż bez pośredników, a to ważny aspekt dla wielu inwestorów.